Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALDO VAN DEN NIEUWELAAR, "A´dammer", jalusiskåp, för Pastoe, 2000-tal, svartlackerat, hyllinredning, höjd ca
223, 37x37 cm
Färgbortfall, slitage
658495
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här