Aldo van den Nieuwelaar Pastoe

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALDO VAN DEN NIEUWELAAR, "A´dammer", jalusiskåp, för Pastoe, 2000-tal, svartlackerat, hyllinredning, höjd ca
223, 37x37 cm

Färgbortfall, slitage

658495

2019-07-03