Skulptur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, otydligt signerad, grönpatinerad metall, föreställande Harlequin o Columbine, sockel i alabaster, total höjd ca 32 cm

658502

2019-06-30