Sköld Etiopien

Sköld Etiopien
Sköld Etiopien
Sköld Etiopien
Sköld Etiopien
Sköld Etiopien
Sköld Etiopien
Sköld Etiopien
Sköld Etiopien

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÖLD, Etiopien, läder med metallbeslag, invändigt klädd med rödlackat skinn, 1900-tal, diameter 53cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Mindre slitage och bucklor

658505

2019-11-10