Ralph Rilton oljemålning

Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RALPH RILTON (1907-2006): "Livstidsmänniskan", signerad Rilton, utförd 1948, olja på duk, mått ca 55x50 cm

658512

2019-06-30