Taklampa 1920/30-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1920/30-tal, mässing med opalglas skärmen, diameter ca 26 cm, höjd och sänkbar med motvikt
Några mindre nagg, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
658513
2019-06-30