Slagbord med stolar
Valmis
2019-07-03
658518
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SLAGBORD MED FÄLLSTOLAR, 5 dlr., 2000-tal, vitlackerat, på hjultrissor, höjd ca 75, 90x35, slagen 65 cm vardera, stolarna möjliga att förvara invändigt i bordet, döljs då av jalusi
Slitage, fläckar/ytskador