Höganäs vask Tema keramik

Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik
Höganäs vask Tema keramik

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGANÄS, vask i saltglaserat stengods, märkt H5, längd ca 47, bredd ca 37 cm

smärre slitage samt ett nagg

658519

2019-07-28