Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HÖGANÄS, vask i saltglaserat stengods, märkt H5, längd ca 47, bredd ca 37 cm
Zustandsbeschreibung
smärre slitage samt ett nagg
658519
2019-07-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner