Klubbat för:
90 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DANSMASK, Dan, Elfenbenskusten, "Kagle", skuret trä, riklig patina, höjd 49cm, inkl metallstativ 54,5 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
Slitage, sprickor och skador
658523
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här