Antonio de Vélez oljemålning

Antonio de Vélez oljemålning
Antonio de Vélez oljemålning
Antonio de Vélez oljemålning
Antonio de Vélez oljemålning
Antonio de Vélez oljemålning
Antonio de Vélez oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONIO DE VÉLEZ (1900-tal): "Tradiciòn", signerad Velez, datering a tergo 1962, olja på duk, ca 61x51 cm

658530

2019-06-30