Antonio de Vélez oljemålning
Closed
2019-06-30
658530
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ANTONIO DE VÉLEZ (1900-tal): "Tradiciòn", signerad Velez, datering a tergo 1962, olja på duk, ca 61x51 cm