Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): "Sångare och musa", signerad Peter Dahl -80, 196/250, färglitografi, bildyta 25x42 cm

658532

2019-06-30