Ed Finnell fotografi Eric Clapton & Carlos Santana
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Eric Clapton & Carlos Santana, "There is One in Every Corwd Tour", Los Angeles 14 Augusti 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40,5x50,5 cm
Oramat fotografi
658564
2019-06-30