Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Les étoiles", signerad i plåten, från 1959, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm
Ref , Maeght nr 1029

658568

2019-06-30