Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, genrescen med ateljéinteriör från 1600-talet, olja på duk, ca 90x70 cm
Några hål i duken, krackelyr
658573
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här