Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydländskt landskap av Grand tour karaktär, 1800-talets första hälft, olja på duk uppsatt på pannå, ca 85x111 cm

Lagningar, revor, retuscher

658574

2019-06-30