Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, 17/1800-tal, ek, höjd ca 77, 248x87 cm
Kraftig patina samt åldersrelaterat slitage
658578
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här