Bockbord ek

Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 17/1800-tal, ek, höjd ca 77, 248x87 cm

Kraftig patina samt åldersrelaterat slitage

658578

2019-06-30