Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, ur DLM 115, 1959, färglitografi, ca 23x7 cm
Ref , Maeght nr 1032

658579

2019-07-06