SIdeboard

SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard
SIdeboard

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNARS WORK, sideboard, samtida, fanérad med ek, skåpdörr med bakomvarande hyllor samt tre utdragbara lådor, 155x50 cm, höjd 75,

Bruksslitage, stötmärken samt fanérskador vid kanter

658590

2019-06-30