Francisco Toledo

Francisco Toledo
Francisco Toledo
Francisco Toledo
Francisco Toledo
Francisco Toledo
Francisco Toledo

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCISCO TOLEDO Mexiko, född 1940, motiv med groda, signerad samt numrerad 2/70, litografi, ca 69x50 cm

658606

2019-06-30