Ralph Rilton oljemålning

Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RALPH RILTON (1907-2006): "Hunger", signerad Rilton, utförd 1950, olja på duk, ca 55x50 cm

658608

2019-06-30