Bertil Vallien Janushuvud
Klubbat för:
20 000 SEK
Arviointi
25 000 SEK
Kuvaus
BERTIL VALLIEN, "Janushuvud", skulptur, Kosta Boda 2000-tal, unik, sandgjuten polykrom glasmassa med innesluten dekor av ansikten, signerad KOSTA BODA UNIQUE BVALN 940003 och egenhändig namnteckning B. Vallien, höjd 37 cm inklusive betongsockel
Kuntoraportti
Smärre kantnagg och stötskada, numrering något otydlig
658609
Päivämäärä:
2019-06-30