Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (4) Stockholmsmotiv, hamnmotiv, signerade, etsningar, mellan ca 12x14,5 - 16x22 cm
Gulnader
658621
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här