Botium soffa
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RUD THYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, soffa modell 7702, ur "Kongeserien", Botium, Danmark, ursprungligen formgiven 1985, stomme i fanerad i mahogny och franskflätad rotting, knappsydda dynor i naturfärgat läder, bredd ca 141 cm, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage
658641
2019-06-30