Botium soffa

Botium soffa
Botium soffa
Botium soffa
Botium soffa
Botium soffa
Botium soffa
Botium soffa
Botium soffa

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUD THYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, soffa modell 7702, ur "Kongeserien", Botium, Danmark, ursprungligen formgiven 1985, stomme i fanerad i mahogny och franskflätad rotting, knappsydda dynor i naturfärgat läder, bredd ca 141 cm, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

658641

2019-06-30