Hyllsystem Pira

Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira
Hyllsystem Pira

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLOF PIRA, hyllsystem ´Pira´, större parti, ca 230 hyllplan i olika storlekar fanerade i furu, bok, teak och ek, uppemot 50 gavlar i olika storlekar lackerade i svart och grått samt olika beslag/tillbehör, String design AB Vällingby, 1950-/60-tal

Varierande slitage, skador, repor och märken

658644

2019-06-30