Rund bordsskiva marmor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSSKIVA, rund, till bord av tuliptyp, vit marmor, plastlackerad yta, 1900-talets andra hälft, möjligen Eero Saarinen för Knoll International, Ø 110 cm
Smärre slitage, något gulnad plastlack
658645
2019-06-30