Rund bordsskiva marmor

Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor
Rund bordsskiva marmor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSSKIVA, rund, till bord av tuliptyp, vit marmor, plastlackerad yta, 1900-talets andra hälft, möjligen Eero Saarinen för Knoll International, Ø 110 cm

Smärre slitage, något gulnad plastlack

658645

2019-06-30