Ljusstakar empirestil Tema Det dukade bordet

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirstil, gjuten mässing, 1900-tal, höjd ca 25 cm

Bruksslitage, avslag vid ena ljuspipans fäste

658649

2019-06-30