Tapa Stilla havet

Tapa Stilla havet
Tapa Stilla havet

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TAPA, del av, 1900-tal, Stilla havet, 9-13 numrerade bemålade fält med dekor av bl.a namn, ca 437x243 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Reparerbara mindre skador, slitage

658650

2019-11-10