Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKOVMAND & ANDERSEN, Danmark, runt matbord med 2 iläggsskivor á 50 cm, ek/ekfaner, 1960-tal, höjd 73, Ø 120 / 120 x 220 cm
Bruksspår, faneret genomslipat på ett ställe
658659
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här