Matbord Danmark

Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKOVMAND & ANDERSEN, Danmark, runt matbord med 2 iläggsskivor á 50 cm, ek/ekfaner, 1960-tal, höjd 73, Ø 120 / 120 x 220 cm

Bruksspår, faneret genomslipat på ett ställe

658659

2019-06-30