Börge Mogensen fåtölj 2207
Valmis
2019-07-01
658672
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BØRGE MOGENSEN, fåtölj, modellnummer "2207",Fredericia Møbelfabrik, Danmark, formgiven 1963, klädd i svart skinn, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage, repor, ryggen med tryckmärke