Christian Pedersen oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN PEDERSEN (samtida), Landskapsmotiv med hus, signerad Chr. Pedersen, olja på duk, 52x69 cm

658679

2019-07-03