Arne Jacobsen Cylinda-Line

Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line
Arne Jacobsen Cylinda-Line

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

ARNE JACOBSEN, "Cylinda-Line", 2 dlr., rostfritt stål, för Stelton, Danmark, bestående av större ishink och bricka, diameter ca 18-33, höjd 21 cm

Slitage, repor

658695

2019-07-01