Stickert flygvapenofficer
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STICKERT, m/1930-52 för officer i flygvapnet Förgyllt mässingsfäste med tre kronor, balja i läder med två kopplelringar, med portepé M/30 gyllene ekollon, längd ca 33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
658702
Päivämäärä:
2019-06-30