Stickert flygvapenofficer

Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer
Stickert flygvapenofficer

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STICKERT, m/1930-52 för officer i flygvapnet Förgyllt mässingsfäste med tre kronor, balja i läder med två kopplelringar, med portepé M/30 gyllene ekollon, längd ca 33 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

658702

Päivämäärä:

2019-06-30