Kruthorn hagelpungar mm

Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm
Kruthorn hagelpungar mm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUTHORN 12 st., KRUTPUNG, HAGELPUNGAR 3 st., KRUTMÅTT, KULTÄNGER 2 st, varav den ena ca 8 mm

Slitage och skador

658730

2019-07-02