Erik Olsson

Erik Olsson
Erik Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OLSSON (1901-1986) surrealistisk komposition, färglitografi, signerad och daterad Erik Olsson 1973, numrerad 61/110, bildmått ca 46x34cm

658731

2019-07-01