Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1970-tal, höj och sänkbar, skärm i lackad metall, ställning kromad, höjd ca 120 cm
Slitage, funktionen garanteras ej
658750
2019-07-01