Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1970-tal, höj och sänkbar, skärm i lackad metall, ställning kromad, höjd ca 120 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

658750

2019-07-01