Nils Larson akvarell

Nils Larson akvarell
Nils Larson akvarell
Nils Larson akvarell
Nils Larson akvarell

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS LARSON (1872-1914): "Sommardag", signerad och daterad Nils Larson Juli 1902, akvarell på papper, ca 30x31 cm

ej examinerad ur ram

658755

2019-07-17