Cai Selander oljemålning

Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning
Cai Selander oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAI SELANDER (1930-2010), stilleben, signerad Cai Selander -85, olja på duk, oramad, målningens "ram" är målad, likaså passeparouten,, ca 37 x 37 cm,

658765

2019-07-28