Dessertskålar i glas

Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas
Dessertskålar i glas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDA GLASBRUK, (23) dessertskålar, 1900-talets första hälft, gröna, glas

Enstaka nagg, smärre slitage

658767

2019-07-01