Eda glasbruk

Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk
Eda glasbruk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDA GLASBRUK, (22) dessertskålar, 1900-talets första hälft, klarglas och rökfärgat

Smärre slitage

658769

2019-07-01