Skål i koppar

Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL i koppar, hänklar i brons, 1900-talets första hälft, höjd ca 27. diameter 38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

658771

2019-07-01