Georg Lindström oljemålning

Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006), kvinna med violin, signerad Geroge Lindström, olja på pannå, ca 67 x 40 cm

658788

2019-07-08