Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-2006), kvinna med violin, signerad Geroge Lindström, olja på pannå, ca 67 x 40 cm
658788
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här