Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
SVEN ERIK HELLQUIST, (1916-1997), hästar i landskap , signerad SE Hellquist -61, olja på pannå, ca 19 x 24,5 cm
658789
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här