Sven Erik Hellquist oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

SVEN ERIK HELLQUIST, (1916-1997), hästar i landskap , signerad SE Hellquist -61, olja på pannå, ca 19 x 24,5 cm

658789

2019-07-06