Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRFICKUR, silver, 5 st, 17/1800-tal, delvis England, vitemaljerade urtavlor, cylinder samt spindelgång, diameter 49-59 mm
Skador och slitage, SAV garanterar ej funktionen
658797
2019-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här