Francis Haines herrfickur 1700-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANCIS HAINES, fickur, 1700-tal, England, London, förgylld mässing, spindelgång, verknr. 1460, diameter inkl. ytterboett 50 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, boett med skador och lagningar
658803
2019-07-01