Francis Haines herrfickur 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANCIS HAINES, fickur, 1700-tal, England, London, förgylld mässing, spindelgång, verknr. 1460, diameter inkl. ytterboett 50 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, boett med skador och lagningar

658803

2019-07-01