Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIRSERUMS NYA MÖBELFABRIK, matbord, ask, Hultarp, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, diameter 140 cm
Ytskador
658806
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här