Wirserums Nya Möbelfabrik matbord ask

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIRSERUMS NYA MÖBELFABRIK, matbord, ask, Hultarp, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, diameter 140 cm

Ytskador

658806

2019-07-10