Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTAR, 2 st., trä, 1900-talets första hälft, bemålade, längd ca 33 cm

Smärre slitage

658821

2019-07-10