Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VETTAR, 2 st., trä, 1900-talets första hälft, bemålade, längd ca 33 cm
Smärre slitage
658821
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här