Tamburmajor
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAMBURMAJOR, märkt Velca Legnano, 1960/70-tal, kromad och kackerad metall, höjd ca 180, vidd upptill 62 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
658827
Päivämäärä:
2019-07-01